Шакира и Жерар Пике не са от хората, които ревниво крият личния си живот. Двамата показаха бебето си, още преди да се е появило на бял свят.

25-годишният Пике показа в социалната мрежа Whosay снимка, направена с ултразвук, на нероденото още момченце. „Това е неговата първа снимка", написа гордият татко.
Напомняме, че връзката на латинодивата с футболиста на „Барселона" стана публично достояние в началото на 2011 година. Преди това Шакира се срещаше със сина на бившия президент на Аржентина. През септември 35-годишната певица обяви, че чака бебе, а месец по-късно уточни, че ще е момче.

Здраве: ★★★★★★ Любов: ★★★★
Късмет: ★★★★ Работа: ★★
ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

С мярка "задържане под стража" са и неговият син Мартин Чоков, както и още четирима души, а Касъм Касъмов от ДПС е без мярка Кметът на с. Галиче Ценко Чоков и синът му Мартин Чоков остават в ареста, реши специализирания съд след 12-часово заседание, съобщава бТВ. Всички обвинения са за тежки умишлени престъпления.

"Реал" (Мадрид) увеличи преднината си на рекордьор по европейски клубни титли, а испанската столица стана едноличен лидер по същия показател, след като в Милано бе повален градския съпернки "Атлетико". "Белият балет" спечели след 5:4 дузпи, като редовното време и продълженията завършиха 1:1. Победната дузпа за "Реал" вкара Кристиано Роналдо,

Както преди две години в Лисабон, мадридските "Реал" и "Атлетико" ще определят новия европейски клубен шампион след продължения. След като още в 18-ата минута Серхио Рамос стана първият защитник с два гола във финал на Шампионската лига, а след почивката французинът Антоан Гризман пропусна да изравни от дузпа,

Единият има “Оскар”, другият - номинация за статуетка. ...
“За превода” на Дария Карапеткова е сериозен научен труд и ...