Григор Димитров победи Доминик Тийм в Лондон.
24 часа | 13 Ноември 2017 г. | 61 показвания | 0 коментара

Григор Димитров победи четвъртия в света Доминик Тийм с 6:3, 5:7, 7:5 на Мастърса в Лондон. Мачът бе четвърти помежду им, като и двамата вече имат по два успеха.

Хасковлията постигна една от най-големите победи в кариерата си, след като спечели битката с Доминик Тийм - 6:3, 5:7, 7:5 за два часа и 22 минути игра срещу световния номер 4 Доминик Тийм. Хасковлията демонстрира като цяло по-добра форма на бързия корт в зала “О2 Арена” в Лондон и реално изигра само два слаби гейма, когато бе и пробит от съперника си.

Григор Димитров постигна много важна първа победа в група “Пийт Сампрас” и в следващия си дуел ще се изправи срещу победителя от другия мач Рафаел Надал - Давид Гофен (от 22 часа в понеделник). Българинът отново ще е на корта в сряда от 22 часа.