"Фейсбук" и "Инстаграм" се сринаха в Европа и САЩ
24 часа онлайн | 13 Март 2019 г. | 65 показвания | 0 коментара

"Фейсбук" и "Инстаграм" се сринаха в Европа и САЩ, съобщават световни агенции.

Според разпространяваната информация "Фейсбук" има проблеми от около 45 минути.

При опит за влизане в социалната мрежа от "Фейсбук" отбелязват, че не работи заради поддръжка и моли потребителите да пробват след няколко минути.

Преди няколко часа имаше проблеми с услугите на Google Gmail и Drive в световен мащаб, съобщава news.bg.

Хороскоп
Овен
Здраве: ★★ Любов: ★★★
Късмет: ★★★★★ Работа: ★★★★
ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Българският защитник Костадин Велков участваше в серията гол след гол, с която неговият “Кемницер” стартира контролите от лятната подготовка. Завърналият се в III ниво на германския футбол тим разгроми с 30:0 аматьорския “Лугауер” като гост. Домакините бяха поканили “Кемницер” за приятелски мач по повод вековния юбилей на клуба,

Едмонд Назарян триумфира с европейската титла за втора поредна година. На първенството за кадети в италианския град Фаенца националът прегази турчина Барис Ербек с технически туш 10:0 за 2,38 минути в категория до 51 кг на класическия стил. Еди бе първо поздравен от своя именит баща Армен Назарян, двукратен олимпийски шампион,

"Българите намират щастието с ракия”, пошегува се авторът на бестселърите “География на блаженството” и “Човек търси Бог” Ерик Уайнър. Той беше специален гост на Шестия световен конгрес на информационните агенции. В книгата си “География на блаженството” той разглежда щастието за различните нации по света.

И тази година рицарите на Жартиерата се събраха на ...
ЦСКА-София започна с победа в летните си контроли. ...