Гаджето на Йович наранена

София е мъжемелачка

Гаджето на нападателя на "Реал" (Мадрид) Лука Йович се чувства наранена. Красивата София Милошевич бе обвинена, че е съсипала семейството на сърбина. В миналото сексбомбата е минала през леглата на няколко други футболисти и на тенисиста Виктор Троицки.
"Много ме боли, когато кажат, че съм разрушила брака му - казва ядосаната София.- Истината е, че Лука никога не е бил женен. Има дете от това момиче, но те не са заедно от три години. Единственото вярно нещо е, че сега аз съм с него. Щастливи сме заедно. Хората не понасят някой да е щастлив и се опитват да му отнемат това."
Според критиците Милошевич бързо ще се наслади на футболиста и ще го замени със следващия. А Йович никога няма да може да се върне при бившата си и детето им.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Дженифър Анистън отново е обвързана
Брад Пит иска достъп до чатовете на Анджелина Джоли
Цветни комбинации, с които ще изглеждате по-изискани (видео)
Мария Бакалова гледа театралния дебют на Юлиан Костов в Лондон
90-годишният Далай Лама дари Георги Тошев със съвет: Дъждът е само начин да спреш
за малко

Напишете дума/думи за търсене