Шок! ЦСКА-София дръпна 2:0 на "Левски" за 6 минути (видео)

ЦСКА-София поведе при гостуването си на "Левски" с 2:0 само в рамките на първите 6 минути и положи основите на победа в мача от Първа професионална лига на стадион "Васил Левски".

Във втората минута защитата на "сините" сбърка колективно и топката стигна до Каранга на самата аунлиния. Вратарят Митрев се хвърли да го покрие, но играчът на "червените" успя да върне в малкия пеналт, където абсолютно непокритият Арсенио Нунеш вкара за 1:0.

Играчите на "Левски" се втурнаха напред за бързо изравняване, но след три минути бяха наказани отново. Антон Недялков центрира отляво, централните защитници на домакините се разминаха с топката и тя попадна у младия национал Кирил Десподов, който я овладя и с удар под плонжа на Мтирев направи 2:0.

"Сините" имаха претенции, че Десподов е поел топката с ръка, но повторение показа, че като че ли не са прави.

След гола младокът от ЦСКА-София вдигна фланелката си и показа отдолу надписа "Защи винаги аз?!", имитирайки Марио Балотели от времето му в "Манчестър Сити".