Eдва не прекратили мача на "Лудогорец" заради маймунски звуци

При резултат 1:0 за българския тим, част от зрителите започнаха да обиждат на расистка основа Джоди Лукоки. Снимка РОЙТЕРС

Мачът между "Лудогорец" и португалският "Брага" от груповата фаза на Лига Европа, завършил 2:0 за разградчани, е бил застрашен от прекратяване, а причината са маймунски звуци, идващи от трибуните.

Реферът на срещата - италианецът Давиде Маса предупреди скамейката на домакините, че, ако неприятните подвиквания продължат, ще прекрати срещата, което вероятно щеше да донесе служебна загуба и доста солена глоба за тима.