"Марибор" пада
24 часа | 18 Август 2019 г. | 172 показвания | 0 коментара

Съперникът на "Лудогорец" в плейофите на Лига Европа "Марибор" загуби с 1:2 от "Целие" в мач от шестия кръг на словенското първенство.

До момента тимът е с актив от 6 точки след една победа, три равенства и две загуби.
"Фатални грешки пратиха мача в много лоша посока - заяви треньорът на Марибор Дарко Милянич. - Особено през първото полувреме играхме много неправилно. Дали има разочарование в мен? Разочарованието е в първия момент. След това започваш да мислиш за причините, защото този мач е вече в историята и трябва да вървим напред, като се подобряваме."

Хороскоп
Овен
Здраве: ★★★★★★ Любов: ★★★★★★
Късмет: ★★★★★ Работа: ★★★★★
ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Като гледах първата пресконференцията останах с впечатлението, че не се говори нищо за отпадъци, а се показва една снимка, която е взете от моя дом. Тези имена и тези суми, съм ги взел от една книга, която се казва "Най-богатите българи". Водил съм си бележки. това заяви преди минути в спецсъда Атанас Бобоков В килията даже един ат арестантите се

Двамата американски астронавти от НАСА Дъг Хърли и Боб Бенкен влязоха в Международната космическа станция, съобщи Франс прес. След като излетяха вчера с ракета на "Спейс Екс", тяхната капсула "Дракон" се скачи днес безпроблемно със станцията в 17,16 часа българско време. Около 3 часа по-късно, след множество проверки, люкът се отвори

След като допреди 3 кръга положението на “Вердер” в борбата за оцеляване в Бундеслигата бе доста тежко, сега спасението вече е напълно обозримо. Тимът, в който помощник-треньор е Илия Груев, а в състава е неговият син и съименник, реално се намира на 3 т. от 15-ата позиция, която гарантира оставане в германския футболен елит

Топ моделът Ирина Шейк не страда особено след раздялата с ...
Мария прецака колежката си Алисия. Дали нарочно или без да ...