Саутгейт: Странен мач
24 часа | 11 Септември 2019 г. | 99 показвания | 0 коментара

Селекционерът на националния отбор на Англия Гарет Саутгейт определи като странен мача с Косово, който неговите играчи спечелиха с 5:3.

Англичаните допуснаха гол още в 34-ата секунда, но до почивката вкараха пет безответни гола. През втората част Косово реализира на два пъти.

"Това бе наистина странен мач. Направихме много груби грешки при головете им, но съм доволен по начина, по който реагирахме на ранната грешка, довела до първия им гол. Показахме унищожителен атакуващ футбол", заяви Саутгейт след срещата.

Хороскоп
Овен
Здраве: ★★★★★★ Любов: ★★★★★★
Късмет: ★★★★★ Работа: ★★★★★
ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Безопасният секс може да стане невъзможен, след като най-големият производител на презервативи в света спря работа заради епидемията от коронавирус. Малайзийската фирма Каrex Bhd затвори и трите си фабрики. Тя произвежда един от всеки пет кондома в света, но през последните 10 дни не е пуснала на пазара нито един. Вече има липса на 100 млн

Един по-различен поглед към Втората световна война и включването на САЩ в нея показва новият сериал на НВО “Заговорът срещу Америка”. Историята в него започва през 1940 г., когато страната е в навечерието на президентски избори, а Хитлер е повел победния си марш в Европа. Стабилността на двукратния демократичен президент Франклин Рузвелт е

Увеличение има и при свинското, на едро стигна 9,90 лв. заради свит внос от Испания и Германия През изминалата седмица плодове и зеленчуци поскъпнаха с над 20%. Недостигът е основната причина за увеличение на цените, тъй като доставките, основно тези от Турция, са затруднени заради блокадите по границите

Българската тенисистка Цветана Пиронкова запълва времето си ...
Сексапилната спортна журналистка Лусия Виялон прие ...