Новината за раздялата на футболиста Хълк с половинката му Иран Венло де Суза шокира Бразилия преди време.

Двамата бяха заедно 12 години и имат три деца. Краят на връзката им настъпи, когато планираха да подновят сватбените си обети. Причината е прозаична - друга жена. И то не коя да е, племенницата й Камила.

Според някои бразилски медии футболистът е предложил на бившата си около 22 млн. евро и половината от 80-те му имота. Голяма сума, но по-малко от това, което Хълк получава за една година. В момента той е един от 20-те най-високоплатени играчи в света. Всяка година печели сумата от 23,4 млн. евро. Хълк играе в "Шанхай СИПГ" от 2016 г.

Иран Венло не е приела предложението на бившия си. Двамата ще решат спора си в съда.

Овен
Здраве: ★★★★ Любов: ★★★★★★
Късмет: ★★★★ Работа: ★★★★
ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

„Берое“ победи „Славия“ с 2:0 в предпоследния си мач за сезона. И двете попадения бяха дело на Мартин Камбуров. Първото полувреме бе равностойно, но „Берое“ не остави шансове на съперника да застраши сериозно вратата на Ганев. Мартин Камбуров откри резултата в 11-та минута след точно изпълнена дузпа

10 са положителните проби за коронавирус в "Локо" (Пд), стана ясно, след като излязоха резултатите от тестовете. 7 от тях са на футболисти, като се знае, че сред тях са Илко Пиргов и капитанът Димитър Илиев. Вече е направен още един рунд от проверки, защото утре е мачът с ЦСКА, който по решение на областният щаб ще е на затворени врата

Разследването е пред финал. Остават само две експертизи Стомашно разстройство попречило на 22-годишния Кристиан Николов, обвинен за смъртта на журналиста Милен Цветков, да се срещне с психолозите и психиатрите, които трябва да му направят експертиза. Тази причина той посочил пред експертите, които отишли при него в ареста, за да го изследват

Отдалеч Венера изглежда като най-необитаемата планета от ...
Вчeрa актьорът, режисьор, сценарист и продуцент Cилвecтър ...