Зидан размаха пръст
24 часа | 14 Юли 2020 г. | 132 показвания | 0 коментара

Зинедин Зидан размаха предупредително пръст към своите футболисти след победата на “Реал” (М) като гост на “Гранада” с 2:1. Успехът доближи кралския клуб само на победа от титлата. Грандът от Мадрид има 4 точки аванс пред “Барселона”.
“Остават ни още два мача и нищо не е спечелено. Това е реалността. Щастливи сме, но имаме още четири точки за вземане”, призна специалистът.
“Реал” поведе с 2:0 до 16-ата минута след попадения на Ферлан Менди и Карим Бензема. Домакините намалиха в 50-ата мин. чрез Дарвин Мачис и продължиха да тормозят защитата на “Реал”.
“Всички играха много добре. Направихме прекрасно първо полувреме, но през второто нещата се влошиха - коментира Зидан. - Съперникът подобри играта си.”
Капитанът Серхио Рамос също беше критичен към своите съотборници.
“Без да осъзнаваме, направихме грешка. Клюмнахме след двата гола - добави бранителят. - Не бяхме достатъчно добри. Не трябва да допускаме такива леки голове.”
Зидан потвърди, че Еден Азар все още не е напълно възстановен. Белгиецът остана резерва, но вероятно ще се включи в следващия мач на тима. Мадридчани приемат "Виляреал" в четвъртък.
Ръководството на “Реал” вече мисли за следващия сезон. Според вестник “Марка” офанзивата за френската звезда Килиан Мбапе продължава. От неговия клуб “Пари Сен Жермен” не искат да го пускат, а испанците нямат финансовите възможности да платят огромна сума. За сметка на това цената на Мбапе се очаква да падне през следващото лято. Тогава националът на “петлите” ще има само година до края на своя договор с ПСЖ.

Хороскоп
Овен
Здраве: ★★★★★ Любов: ★★
Късмет: ★★★★★ Работа: ★★★★
ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Не се очакват смущения в доставките Пожар и наводнение застрашиха две места за производство на ваксина срещу коронавирус в рамките на часове - заводи в Индия и Уелс, в които се прави разработката на Оксфорд и “АстраЗенека”. Първо бе засегната фабрика в уелския град Рексъм, която има капацитет от 300 млн. дози годишно

Компромис можем да направим само с образованието, удължаването на ограниченията обаче ще струва още 100 млн. лв., каза Борисов Трябва да сме внимателни с оптимизма от добрите резултати, британският щам може бързо да ги опровергае, предупреди щабът Епидемичната обстановка да се удължи до края на април

Да се самоопредели къде е, препоръча Нинова на шоумена политик Манолова още не е канена на среща от бившата си партия 15 извънпарламентарни партии и неправителствени сдружения, които през годините са били коалиционни партньори на БСП, се отзоваха на поканата на социалистите да обсъдят съвместни действия за гарантиране честността на изборите

НАСА обмисля повторно запалване на ракетните двигатели за ...
Новият треньор на "Лудогорец" Валдас Дамбраускас ще остане ...