Разболей се от рак и умри!

Саша Атууд

По 200 подобни "благопожелания" ежедневно се оплака, че получава приятелката на английския футболист Джак Грилиш - Саша Атууд. Самата хубавица се жалва във видео, което си пусна в социалните мрежи.

"След европейското първенство ме засипват в профилите ми в социалните мрежи с хули, обиди и пожелания за смърт - жалва се Саша. - Пожелават ми рак, автомобилни катастрофи и какво ли не. Дори някои признават, че планират убийството ми."

Мацката на играча на "Астън Вила" и националния тим не взима насериозно тези неща. "Иначе трябва да се побъркам. Явно е свързано с Джак, но какво съм им виновна - не знам. Зложелателите са предимно тийнеджърки, така че не мисля, че всичко това е сериозно", казва още Саша.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Актьорът Тони Сервило,  когото гласят за “Оскар”, идва у нас
Алтернативен бунт с Clawfinger и The Sisters of Mercy в събота и неделя в София
Нина Добрев развали годежа със сноубордиста Шон Уайт
Азис се обяви против расизма, публично защити участничка от "Ергенът"
Откриват галерия на името на Сияна

Напишете дума/думи за търсене