Преслава се наслаждава на почивката си на морето От 24 часа Преслава публикува във фейсбук профила си снимка по бански. Певицата позира на скала до морето и се наслаждава на почивката си. Към кадъра е написала: "Нека да е лято, само да е лято …" Коментари (0) Откажи отговора Вашият коментар Име* Коментар* Публикуване ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ От момчето, което не растеше, до Краля на Мондиалите: невероятната история на Лионел Меси Порочни уроци: хит без пари? Направи си сам с крадено от Лили през Графа до Лейди Гага Тейлър Суифт остава №1 в „Билборд“, Оливия Родриго вкара четири песни в топ 10 Дара отказа да участва във фестивал в Баку заради руски поп звезди Дара показа задкулисни снимки от музикалните награди в Гърция
Коментари (0)
Вашият коментар