Принцеса Шарлен се завърна в Монако след 10 месеца в Южна Африка

Принцесата на Монако Шарлен.

в Република Южна Африка, където се подложи на операции, съобщи АФП, като цитира източник от двореца в Монако.

Принцесата е пристигнала с частен самолет в 8 часа и 35 минути на летището в Ница с полет от Дърбан. Принцесата, която носеше защитна маска за лице, бе заснета със съпруга и децата си, с които се прегърна след десет месеца, съобщи "Мейлонлайн".

Съпругата на принца на Монако, която е на 43 години, се подложи на хирургическа намеса на 13 август в Дърбан, през септември бе приета в болница по спешност и през октомври бе оперирана отново, предава БТА.

Родената през 1978 г. в Родезия (днес Зимбабве) Шарлен Линет Уитсток се омъжи за принц Албер Втори Монакски през 2011 г. Имат близнаци - Жак и Габриела, на 6 г.

Принц Албер Втори е син на принц Рение Трети и на холивудската звезда Грейс Кели, която почина в автомобилна катастрофа през 1982 г.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Брад Пит ще е в града! Май само за ден на скалите край Белоградчик
9 навика на организираните майки
Мерилин Менсън начело на рок звездите, дошли на погребението на Ози Озбърн
Как да останем спокойни, когато детето се тръшка
Орлин Павлов открива Международния джаз фестивал „Д-р Емил Илиев“ в Боровец

Напишете дума/думи за търсене