Гаджето на футболиста на "Барселона" Френки де Йонг - Мики Кемени, се хвърли в ново предизвикателство. Една от най-красивите половинки на "Камп Ноу" атакува модата.
Блондинката вече е успешен инфлуенсър и бизнес дама. И въпреки младостта си холандката има собствена марка дрехи. Сега тя реши да се пробва като модел. Мики не позира със своите тоалети, а за рекламна кампания на голяма нидерландска фирма.
Компания й прави известната певица Маан. Фотосесията бе направена в родния град на двете блондинки - Амстердам. Резултатът е поразителен, обявиха дружно нидерландците.
Мики често пътува до родината си заради своите бизнес ангажименти. Когато може, с нея е и самият футболист.
Де Йонг и красавицата са заедно от тийнейджърските си години. Синеоката Кемени последва любимия си в Испания след трансфера му в "Барселона", но без да се отказва и от своята кариера и бизнес амбиции. Още с пристигането им в Каталуня тя бе призната за една от най-красивите половинки в отбора.
Коментари (0)
Вашият коментар