Меган Маркъл: Колата ми беше толкова очукана, че влизах и излизах през багажника (Видео)

Меган Маркъл даде ексклузивно интервю на Елън Дедженерис, което ще бъде излъчено по-късно днес, и с това отново накарала кралското семейство да е на тръни - какви ли още разкрития ще направи, с които да ги замеси в пореден скандал.

Преди няколко месеца тя и принц Хари разтърсиха света с обвиненията си срещу роднините си. Но Меган и Елън са приятелки от години и се предполага, че не би трупала рейтинг на неин гръб. Или поне не много. Срещнали се в приют за кучета в Лос Анжелис през 2012 година и тогава Елън отсякла: "Трябва да вземеш това куче". Съпругата на Хари има две - Богарт, кръстоска на лабрадор и немска овчарка, и Гай, гонче. Тя все още казва, че Елън стои зад решението й да вземе Богарт у дома, предаде dir.bg.

В кратко видео-тийзър към интервюто, публикувано в Инстаграм и Youtube, херцогинята на Съсекс разказва как когато била млада и бедна, карала очукана стара кола "Ford Explorer", която "водела собствен живот" и вратите не работели. Затова тя пропълзявала към багажника и излизала и влизала оттам.

Вътрешен човек казва, че Меган обожава Елън и харесва факта, че тя и съпругата й Порша са големи любители на животните.

По време на разговора Меган, била облечена в красива бяла блуза на "Oscar De La Renta", на стойност 1991 лири и черни панталони, пише "Daily mirror".

"Шоуто на Елън Дедженерис", продуцирано от "Warner Bros" се излъчва по телевизия NBC и в стрийминг платформи като YouTube TV, Hulu + Live TV, fuboTV, Sling TV, AT&T TV NOW.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Брад Пит ще е в града! Май само за ден на скалите край Белоградчик
9 навика на организираните майки
Мерилин Менсън начело на рок звездите, дошли на погребението на Ози Озбърн
Как да останем спокойни, когато детето се тръшка
Орлин Павлов открива Международния джаз фестивал „Д-р Емил Илиев“ в Боровец

Напишете дума/думи за търсене