Българката Галина Славова продуцент и с главна роля в холивудски филм

Галина Славова

Софиянката се е занимавала професионално с джудо, владее 6 езика

Галина Славова е новата актуална българска звезда в Холивуд. Тя изпълнява главната роля и е съпродуцент на най-новия филм Fetty, който все още се снима в Лос Анджелис. Въпреки натоварените снимачни дни Галя, както я наричат близките, отдели време, за да разкаже за новата си роля първо пред “24 часа”.

“Аз играя ролята на Елена Иванова, шефката на организация, която разпространява много по-смъртоносната от хероин дрога - фентанил. Жаргонът на този синтетичен наркотик в САЩ е fetty, откъдето идва и заглавието на филма. Моята героиня има нерадостна съдба в края на филма. За беда един от нейните клиенти умира от свръхдоза. Неговият брат се оказва бивш агент на Мосад и чрез корумпиран полицай успява да стигне до Елена Иванова и да ѝ стъжни живота”, издаде накратко сценария на филма Славова, която е модел и шампион по джудо с черен колан.

Идеята за филма се поражда от факта, че само за 2020 и 2021 г. в САЩ от свръхдоза фентанил са умрели 80 000 души на възраст между 18 и 45 години. Заедно със сценариста и режисьор Роб Кобърт решават да заснемат филм, който да покаже как алчността на хората, които търгуват фентанил, погубва хиляди човешки животи.

Иначе трима агенти в Калифорния и Невада се грижат за ангажиментите на българката, която е космополит и говори свободно 6 езика. Освен във филми и сериали Галина често се снима и в реклами на големи казина в Лас Вегас. Владее бойни изкуства професиално. От няколко години е прекратила активна спортна кариера по джудо, но кимоното и черният ѝ колан винаги се возят в багажника ѝ. Не се знае кога може да ги облече набързо пак в този несигурен свят, намига дяволито софиянката.

Плакатът на филма, чийто продуцент е Галина Славова. Тя играе и главната роля в него.
Плакатът на филма, чийто продуцент е Галина Славова. Тя играе и главната роля в него.
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Люис Хамилтън с Ким Кардашян на Super Bowl
13 секунди, които разцепиха Олимпиадата на две
Режисьорът на "Битка след битка" грабна наградата на  гилдията, предвестник на "Оскар"
Зверско падане на глава сложи край на кариерата на Линдзи Вон, хеликоптер я откара в болница

Напишете дума/думи за търсене