Килде се дразни от мерките в Пекин

Килде и Шифрин

Животът в олимпийския балон е дразнещ, каза норвежкият състезател в алпийските ски Александър Аамод Килде. Ограниченията заради коронавируса го държат отделно от приятелката му - американската скиорка Микаела Шифрин.

Килде, който е лидер в класирането на Световната купа в спускането и супер-джи, е фаворит за злато в скоростните дисциплини при мъжете на игрите. Двукратната олимпийска шампионка Шифрин е претендент за призовите места в техничните дисциплини при жените - слалом и гигантски слалом.

"Всички казваха, че можем да прекараме много време заедно, но се оказа различно - каза Килде. - С COVID ограниченията трябва да бъдеш наистина внимателен. Това е малко дразнещо. Виждаш я, но не можеш да я докоснеш, не можеш да бъдеш достатъчно с нея, но е наистина хубаво, че и тя е тук."

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Красотата в очната линия дори при клепнали очи
5 лесни решения, когато не знаете какво да сготвите
Потайностите на Народния театър
Фронтменът на Whitesnake Дейвид Ковърдейл се оттегля от музиката
Откраднаха с AI песента "Сине, сине", продават я с чуждо име

Напишете дума/думи за търсене