Арт инсталации и ъндърграунд музика в „БунтART” по БНТ

“БунтART” – неделя, от 10:30ч. по БНТ1

Тази неделя екипът на предаването "БунтART" ще срещне зрителите на БНТ с ъндърграунд музиката, направо от подземната сцена „Чарлстон" в Бруклин.

В репортаж от квартала "DUMBO" в Манхатън ще се запознаят и с проекта „The Creators Project" - арт инсталация под Бруклинския мост, която интерпретира отношението между изкуството и технологията.

В София героите на "БунтART" ще се срещат с фотографа Симон Варсано, който ще разкаже за своя младежки бунт и последиците от него.

В интервю с Ясен Григоров зрителите ще се запознаят с режисьорския му дебют с филма „Дървеното езеро" или „естествен проводник на емоция, произлизаща от сърцето". Актьорът и съсценарист на лентата Стоил Атанасов ще разкаже за главната си роля във филма на безименен герой.


ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Принц Уилям пише на Стилиян Петров къде ще е купонът след победата на “Астън Вила”
Груув рок легендите от САЩ Clutch свирят в НДК в сряда
Кой е Fred again.. и защо Дара се обърна към него вчера на площада
Как постига Дара външния си вид
Световните медии за Дара - една дума се повтаря във всяка статия

Напишете дума/думи за търсене