Арестуваха рапъра Роди Рич по обвинения в притежание на оръжие

Роди Рич все още начело в класацията на "Билборд" за сингли СНИМКА: Instagram/ roddyricch

Рапърът Роди Рич е бил арестуван по обвинения в притежание на оръжие, докато е бил на път за свой концерт в Ню Йорк, предаде Асошиейтед прес.

Според полицията 23-годишният изпълнител е пристигнал на стадион "Сити Фийлд" в Куинс, Ню Йорк, в събота вечерта, когато частната охранителна фирма, извършваща проверка, е забелязала огнестрелно оръжие в автомобила, с който е пътувал. Базираният в Лос Анджелис Рич е трябвало да изнесе концерт на музикалния фестивал "Гавърнърс Бол" (Governors Ball).

В автомобила е намерено заредено огнестрелно оръжие заедно с девет патрона и пълнител с голяма вместимост, съобщиха от полицията, предава БТА.

Срещу Роди Рич, истинското име на когото е Родрик Мур, и другите двама мъже в колата - 46-годишния Майкъл Фигероа от Бруклин и 57-годишния Карлос Колинс от Ийстчестър, Ню Йорк, са повдигнати обвинения в криминално притежание на оръжие, притежание на устройство за подаване на боеприпаси с голяма вместимост и незаконно притежание на устройството.

На този етап не е известно дали Рич е наел адвокат, който може да коментира обвиненията.

Роди Рич доминираше в класациите през 2020 г. с албума "Please Excuse Me for Being Anti-Social" и парчето "The Box", както и с хита "Rockstar" в сътрудничество с Да Бейби.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Испания ще се оттегли от "Евровизия", ако Израел участва през 2026 г.
Тенис шампионът Иван май си хвана немско гадже
Различни планове за бъдещето развалили годежа на Нина Добрев и Шон Уайт
Деси Стоянова се завръща в bTV
Клаудия Шифър на 55 г. - играе табла по бански в Гърция, купи си футболен отбор

Напишете дума/думи за търсене