Дуетът на Дани Илиева и Емин Ал-Джунейд спечелиха голямата награда на "Бургас и морето"

Младият дует спечели първа награда на "Бургас и морето".

Дани Илиева и Емин Ал-Джунейд спечелиха първото място в класирането на тазгодишното 39-о издание на "Бургас и морето". Двамата се представиха с авторската си песен "Не те забравям".

На второ място се класира Влади Димов със "Звездите в нас", а третото завоюваха със страхотната си балада "Преди много луни" на Дишо и Иван от група Four. Двамата спечелиха и вота на публиката и специалната награда от "Пламен Ставрев".

"Ние като община, въпреки трудностите и кризите, правим всичко необходимо да запазим и този конкурс Благодаря на многоуважаемото неподкупно жури, на всички текстописци, автори и изпълнители, които са част от този празник. Благодаря и на прекрасната бургаска публика, благодарение на която съществува конкурсът”, каза кметът Димитър Николов. И поздрави присъстващите сред публиката Недялко Йорданов, Стефан Диомов и Тони Димитрова като "имена, които са част от нашето самочувствие, от авторитета на града".

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Науката казва кои добавки работят ефективно за отслабване
Ива Софиянска кръсти сина си Стефан
Златна и в сърцето: Боряна Калейн намери и върна портфейл с много пари (Обзор)
“Жена със 100 лица”: изложба за 80 г. от рождението на Катя Паскалева
Мъж от Хонконг си купи бял трюфел за 110 хиляди евро

Напишете дума/думи за търсене