Ричард Маркс започва европейското си турне тази вечер от Пловдив

РИЧАРД МАРКС

Един от най-известните гласове на сцената на поп и рок музиката - Ричaрд Маркс, ще изнесе концерт тази вечер в Античния театър в Пловдив. С него музикантът започва европейското си турне за 2022 година, съобщава БТА.

Певецът е впечатлен от древната сцена в Пловдив. "Изпълнен съм с изключителна благодарност към феновете си и се вълнувам много за предстоящото европейско турне. Нямам търпение да усетя магията на Античния театър", сподели артистът в социалните мрежи.

Поради здравословната криза с COVID-19 Ричард Маркс отложи европейското си турне за тази есен. Закупените билети за отложените досега няколко пъти концерти на певецът - 28 март 2020 година, 24 януари и 28 септември 2021 година в зала 1 на НДК, ще важат за новата дата в Античен театър - Пловдив, без да е необходимо да бъдат презаверени, уточниха организаторите.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Да надникнем в живота и дома на Мишел Пфайфър
Науката казва кои добавки работят ефективно за отслабване
Ива Софиянска кръсти сина си Стефан
Златна и в сърцето: Боряна Калейн намери и върна портфейл с много пари (Обзор)
“Жена със 100 лица”: изложба за 80 г. от рождението на Катя Паскалева

Напишете дума/думи за търсене