Риана отново по гащи

Бащата на Риана може и да я кара да отслабне, но явно дизайнерите на „Армани" нямат проблеми с женствените й форми, защото преди дни изпълнителката засне горещ клип за марката.

След като преди два дни барбадоската красавица пусна своя гола снимка в Twitter, днес тя демонстрира сластната си снага в черно-бялата реклама на италианската модна къща. В рекламата Рири се огъва сексуално в леглото само по бикини и сутиен.

И ако това не ви е достатъчно, клипът продължава с разхождащото й се тяло, оскъдно облечено в бельото, докато отива към банята, за да приготви гореща вана. На замъгленото огледало се появява надписът "Летище. 6 часа", а малко след това в кадър е закръгленото дупе на Риана, което обува в дънки.

Това не е първият път, в окйто 24-годишното бивше гадже на Крис Браун се съблича за модния гигант.


ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ

Напишете дума/думи за търсене