Боби Турбото е полицай в новата постановка "Една задръстена звезда"

Актьорите в новата постановка "Една задръстена звезда"
Личен инстаграм на Борислав Захариев

Борислав Захариев, по-известен като Боби Турбото, Александра Сърчаджиева и Елена Атанасова си партнират в новата постановка на Старичния театър. 

"Една задръстена звезда" е 359-ата премиера в Сатирата. Ще бъде играна за първи път на сцена на 10 октомври.

В ролята на задръстената жена е Полин Лалова, съседът е Петър Калчев, пожарникар - Иван Панев, полицай - Борислав Захариев, приятелка - Александра Сърчаджиева, журналистка - Елена Атанасова. Участват и студенти от театралния колеж "Любен Гройс".

Автори на пиесата са Слав Танев и Боряна Иванова. Сценографията е на Антония Попова и Кирил Наумов, а костюмите са на Боряна Семерджиева. Хореографията е на Татяна Янева. Музиката е на Асен Аврамов. 3D анимацията е на Петър Петров.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
На 91 години си отиде Бриджит Бардо
Какво ще има в менюто на Пи Диди в затвора за Нова година
Ицко Финци качи на сцената незрящ уличен музикант от Иран
Поверията и традициите на Стефановден
Миро: Нека 2026 г. да бъде най-хубавата досега за България, да вярваме и да работим, за да бъде

Напишете дума/думи за търсене