Меган Маркъл: Хари разбра за смъртта на кралицата 5 минути преди останалия свят

Меган Маркъл Снимка: Ройтерс

Меган Маркъл разкри в интервю, че принц Хари е разбрал за смъртта на кралица Елизабет II само 5 минути преди да бъде публикувано официалното съобщение, с което беше уведомена останалата част от света. 

Маркъл разказа, че смъртта на кралицата е била "трудна за възприемане" от Хари, предвид продължаващите проблеми с крал Чарлз III и принц Уилям. Херцогинята на Съсекс коментира, че въпреки всичко, съпругът й остава "вечен оптимист".

Въпреки твърденията, че Меган и Хари са искали да навредят на кралското семейство с преместването си в Америка през 2020 г., бившата актриса заяви, че е имала "топли отношения" с покойната кралица. 

"Кралица Елизабет II е най-яркият пример за това как изглежда една жена лидер. Дълбоко благодарна съм, че прекарах време с нея и имах честта да я опозная", споделя Меган, цитирана от "Дейли мейл". 

Херцогинята на Съсекс сподели, че няма намерения да се завръща към актьорската си кариера, въпреки че вече не изпълнява кралски задължения.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Принц Уилям пише на Стилиян Петров къде ще е купонът след победата на “Астън Вила”
Груув рок легендите от САЩ Clutch свирят в НДК в сряда
Кой е Fred again.. и защо Дара се обърна към него вчера на площада
Как постига Дара външния си вид
Световните медии за Дара - една дума се повтаря във всяка статия

Напишете дума/думи за търсене