Burn It Down"на Linkin Park е номер 1

Linkin Park отново са на първо място в класацията Rock Songs на Billboard. Това се случва за първи път след The Catalyst, която през 2010 година прекара пет седмици на върха.

Този път групата оглавява чарта с последното си парче Burn It Down, което само за четири седмици успя да отбележи най-бързото изкачване до #1 за тази година.

Песента Burn It Down е пилотното парче на петия студиен албум на бандата LIVING THINGS, който ще излезе на 26 юни. Той е ко-продуциран от Rick Rubin (Adele, Metallica) и от вокалиста и мулти-инструменатлист на Linkin Park, Mike Shinoda, който ко-продуцира и последните два албума на Linkin Park.

Списание Rolling Stone заявява: "Материалът е най-мощният, който бандата е правила от техния мега успешен дебют през 2000 година насам."

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Аня Пенчева в очакване на Ал Бано
Фреди Меркюри бил сексуално малтретиран от учител в пансион
Най-горещото лято за Азис - сам на морето, но с нов
дом и нова  любов
И след смъртта си Армани контролира как да продадат модната му империя

Напишете дума/думи за търсене