Дария Симеонова кум, а Весела Бабинова кума на сватбата на Луиза Григоро

"Бях кум на сватбата на Луиза Григорова - Макариев. Влюбените бяха решили, че като техни най близки приятели, аз и Весела Бабинова ще кумуваме. Луиза и режисьорът Мартин Макариев поискаха, независимо, че сме две жени да бъдем до тях, в този важен момент. Тъй като едната трябваше да е до Мартин, а другата до Луиза, разпределихме кой да е кум и кой кума, заяви актрисата Дария Симеонова в предаването "Преди обед" по "Би Ти Ви".

Весела Бабинова разказа в ефир, че от дълги години са приятелки с Дария.

"Сбъдната мечта е да си партнираме. Познаваме се от 2008 година, когато кандидатствах в НАТФИЗ. Дария беше квестор на изпита и въпреки, че ме скъсаха тя много ми помогна", сподели Бабинова.

"Ходихме в една театрално студио. Тя беше от моите хора. Не съм и предполагала, че години по-късно ще станем толкова близки", каза Симеонова.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Принц Уилям пише на Стилиян Петров къде ще е купонът след победата на “Астън Вила”
Груув рок легендите от САЩ Clutch свирят в НДК в сряда
Кой е Fred again.. и защо Дара се обърна към него вчера на площада
Как постига Дара външния си вид
Световните медии за Дара - една дума се повтаря във всяка статия

Напишете дума/думи за търсене