Мария Стефанова с премиера в черната комедия “Кралицата майка”

Благодаря на Вселената за срещата ми с Мария Стефанова!, написа актьорът Георги Къркеланов в социалните мрежи, след като премиерата на пиесата им “Кралицата майка” във Военния театър бе официално обявена за 22 март.

Черната комедия на Манлио Сантанели разказва за взаимоотношенията между майка и син, като изкарва на бял свят най-грозните тайни, най-хитрите капани и най-интимните събития в живота на двата персонажа - Реджина и Алфредо. Режисьор е Стефан Спасов, музиката е на Добрин Векилов - Дони.

Преди 12 години пиесата е поставена от Валентин Ганев в Театър 199, а в главните роли влизат Невена Мандаджиева и Владимир Пенев.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Бизнесът с пантерата
Мирослава Кацарова: Да се отнасяме към лятото като към нещо, което не свършва (подкаст)
Кейт Мидълтън - цялата истина за болестта и надеждата
Летен гид за бъдещи майки
Пластмасови бутилки, опаковки от храни и блистери от българо-турската граница се превърнаха в арт инсталация

Напишете дума/думи за търсене