Бела Хадид празнува 5 месеца трезвеност след борба с алкохолна зависимост

Бела Хадид КАДЪР: Туитър/@khairfiles

Бела Хадид отпразнува пет месеца трезвеност на парти в Лас Вегас. Супермоделът успя да се пребори с алкохолната зависимост, заради която не можеше да се контролира и имаше психологически проблеми.

26-годишният модел разкри това в социалните мрежи, публикувайки снимки и видеоклипове от посещението си с приятели в казино. Именно там тя е решила да отпразнува важната за себе си дата. На видео се вижда как Бела се усмихва и танцува с приятелите си. "Пет месеца без алкохол", написа моделът под видеото.

Ден по-рано Хадид присъства на откриването на новия ресторант Caesar Palace Stanton Social Prime в Лас Вегас, където представи и своята марка "успокояващи" безалкохолни напитки Kin Euphorics, която основа през септември 2021 г. заедно с Джен Батчелор. След като Бела започна да се грижи за психичното си здраве и да свежда до минимум консумацията на алкохол, именно участието ѝ в разработването на Kin Euphorics и ежедневната консумация на продуктите на марката ѝ помогнаха да се откаже напълно от алкохола.

"Можеш или да изпиеш един шот уиски, за да се почувстваш по-добре за 20 минути, или да пиеш Kin всеки ден, за да се чувстваш по-добре през цялото време", казва моделът пред Vogue. И призна, че го пие всяка вечер преди лягане, за да спи "като бебе", предаде БГНЕС.

  • Ключови думи:
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Испания ще се оттегли от "Евровизия", ако Израел участва през 2026 г.
Тенис шампионът Иван май си хвана немско гадже
Различни планове за бъдещето развалили годежа на Нина Добрев и Шон Уайт
Деси Стоянова се завръща в bTV
Клаудия Шифър на 55 г. - играе табла по бански в Гърция, купи си футболен отбор

Напишете дума/думи за търсене