Кирил Петков празнува 23 г. брак на море в чужбина с Линда, до вторник го няма

Кирил и Линда Петкови на сватбата си през 2000 г. Снимка: Facebook

Кирил Петков и неговата съпруга Линда празнуват 23 години от сключването на брака си. Сватбата на лидера на "Продължаваме промяната" и жена му се е състояла през 2000 г. във Ванкувър, Канада, където по онова време двамата живеят. На 29 април те си казали заветното "да" на брега на океана.

След като през 2022 г. двамата отпразнуваха бронзовата си сватба на почивка във Велинград, тази година Петков в личен разговор в парламента заявил, че заедно с Линда ще ходят на море в чужбина и да не го търсят до вторник.

Кирил и Линда Петкови след изборите през 2023 г. Снимка: Facebook
Кирил и Линда Петкови след изборите през 2023 г. Снимка: Facebook

В петък бившият премиер Кирил Петков коментира официално, че до вторник няма да има решение за правителство. Изявлението му дойде, след като лидерите на коалицията ПП-ДБ се събраха в стаята на зам.-председателя на НС Никола Минчев, а преди това имаше и заседание на парламентарната група.

"До следващия вторник всякакви имена са само слухове", заяви в парламентарните кулоари той.

  • Ключови думи:
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Принц Уилям пише на Стилиян Петров къде ще е купонът след победата на “Астън Вила”
Груув рок легендите от САЩ Clutch свирят в НДК в сряда
Кой е Fred again.. и защо Дара се обърна към него вчера на площада
Как постига Дара външния си вид
Световните медии за Дара - една дума се повтаря във всяка статия

Напишете дума/думи за търсене