Ивет Лалова се класира на полуфинала на 200 м.

Ивет Лалова се класира за полуфиналите на 200м при жените след като завърши пета в серията си с резултат 23, 01 сек. Състезателката ни даде едно от шестте най-добри „губещи" времена и така си спечели място в надпреварата като една от 24-те най-бързи атлетки.

Серията на Ивет отново се оказа изключително силна. Шест от състезателките на полуфинала идват именно от нея. По правило за полуфинал се класират първите три от всяка серия както и шестте най-бързи „губещи" времена. Първа в „групата" на българката стана американката Саня Ричардс-Рос с време от 22,48 сек.

Лалова ще се бори за място във финала още тази вечер в 22.25 часа българско време. Родната атлетка сякаш по правило се пада в най-тежките серии. Тя ще се състезава в първата полуфинална осмица редом с Олимпийската шампионка на 200м Вероника Кембъл Браун, която преди дни спечели бронза на 100 м. и с Кармелита Джетер, която се намира в отлична форма и увенча представянето си със сребърен медал на 100м.

Стискаме палци и се надяваме Ивет да покаже за пореден път на света на какво е способна.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Лев Толстой: Щастието не зависи от външните неща, а от начина, по който го виждаме
Бейби бумър нокти. Какво представлява тази тенденция в маникюра?
Ефектът Ромео и Жулиета - отнася ли се за вас?