Хъскито Акира понякога се мисли за котка (Видео)

"Акира е най-доброто и умно куче на света (както би казал всеки собственик за своето съкровище).

Тя е хъски на почти 3 години, което понякога се мисли за котка и често настоява да се прибира от разходките в жегата носена на ръце. Тя е просто любов!", пише ни Йоана Иванова.

Изпратете ни видео с вашето куче!

Вашето куче прави забавни номера, показва ви радостта си, като скача високо, целува ви или ви дърпа за крачола. Изпълнява команди, играе с други животинки, прави купища бели или има най-милия поглед. Снимайте видео с него и ни го изпратете на имейл [email protected]. Клиповете ще бъдат публикувани на сайта на “24 часа”, а най-забавните ще получат награди.

Видеата трябва да са във формат mp4, не по-големи от 20МВ. Задължително добавяйте снимка на вашето куче, напишете името му и разкажете нещо за него, някаква забавна история, как сте го открили или особеностите на характера му.

  • Ключови думи:
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Актьорът Тони Сервило,  когото гласят за “Оскар”, идва у нас
Алтернативен бунт с Clawfinger и The Sisters of Mercy в събота и неделя в София
Нина Добрев развали годежа със сноубордиста Шон Уайт
Азис се обяви против расизма, публично защити участничка от "Ергенът"
Откриват галерия на името на Сияна

Напишете дума/думи за търсене