Чарлз Трети и кралица Камила играха пинг-понг във Франция

Крал Чарлз Трети и кралица Камила направиха специално държавно посещение във Франция

Игра на пинг-понг, разходка из лозе в Бордо, избягване на дъждовни капки на пазар за цветя в Париж - британският крал Чарлз Трети и кралица Камила направиха специално държавно посещение във Франция, което на моменти изглеждаше изключително кралско, а на моменти - поразително обикновено, съобщава БТА, цитирайки АП.

Първото пътуване на Чарлз до Франция в качеството му на монарх беше много помпозно, а червени килими бяха опъвани всеки ден. Тостове с шампанско в двореца Версай. Овации в Сената на Франция. Деца с реверанси, развяващи британски знамена.

По време на визитата, чиято основна тема беше загрижеността на Чарлз за изменението на климата, имаше и много атмосферни предизвикателства.

Силен вятър развяваше вечерните рокли, когато гостите пристигаха за държавната вечеря във Версай, чиито домакини бяха френският президент Еманюел Макрон и съпругата му Брижит.

Дъжд заля доброжелателите, които се надяваха да зърнат кралските особи, посещаващи работническия град Сен Дени, возещи се на трамвай по улиците на Бордо и възхищаващи се на флората на пазара за цветя „Кралица Елизабет“ в Париж.

Слънчевите очила бяха оставени за последната спирка от обиколката на кралската двойка - посещение на органично лозе в Бордо. Умислена лама обърна гръб на кралските гости, преди те да вдигнат чашите си с вино за сбогом.

  • Ключови думи:
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Сега ботокс, но първата забрана на шарлатанство у нас е от 1861 г.
Mary Boys Band пускат концептуален албум на винил
Простата тайна на добрия секс според психолозите
Защо хората хапят от любов?
10 актриси нападнали Тодор Колев на шега, голям майтап!

Напишете дума/думи за търсене