Парис Хилтън стана майка за втори път (Снимка)

Парис Хилтън СНИМКА: Инстаграм/parishilton

Парис Хилтън изненада феновете си с новината, че е станала майка на момиченце. Това стана ясно от нейна публикация в личния й профил, на която се виждат розови бебешки дрешки с надпис "Лондон", съобщават световните медии.

"Благодарна съм за моето момиченце", написа под снимката хотелиерската наследница. Под кадъра Наоми Кембъл също се включи с коментар, като поздрави майката и бебето. "Поздравяваме Парис и Лондон", реагира топ моделът.

Припомняме, че в началото на годината 42-годишната Хилтън се сдоби с първото си дете - сина си Феникс, чрез сурогатна майка.

"Развълнувана съм да премина към следващия етап в живота си. Вярвам, че да имаш семейство и деца е смисълът на живота.Най-накрая намерих човека, с когото да създам семейство" - каза тогава Парис, предава Дир.бг.

Тя и съпругът й Картър Риъм се познават повече от 10 години, но връзката им започва през 2019, а се женят през февруари 2021 г.

  • Ключови думи:
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Уилям и Кейт празнуват 14 години брак
Васил Василев-Зуека посреща приятели  от България за юбилея си
Spice Girls най-накрая ще се съберат отново, тайно планират световно турне след години намеци (Видео)
Рачков и Геро намериха Зуека и без ток
Ще харесат ли зрителите филма за Лили Иванова

Напишете дума/думи за търсене