Джуди Денч осъди Оскарите

Лейди Джуди Денч изрази „огромното си съжаление" за това, че „007 координати: Скайфол" не е бил номиниран в категорията за най-добър филм на тазгодишната церемония по връчването на Оскарите.

Актрисата, която играе М в последните няколко ленти, посветени на най-известния шпионин, споделя, че е изненадана, че "007 координати: Скайфол" е порязан в някои от най-важните категории. "Съжалявам, наистина съжалявам, че този филм не беше разпознат като толкова добър, колкото е в действителност", откровеничи в ефира на BBC Radio 4 Денч. „Много е жалко. Мисля, че режисурата на Сам Мендес е тотално красива. Това е невероятен филм."

Лентата получи номинации в техническите категории за операторско майсторство, за звуков монтаж, и за смесване на звук. Номинация получи и Адел в категорията за най-добра оригинална песен за едноименното парче към „агентурния" филм.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Принц Уилям пише на Стилиян Петров къде ще е купонът след победата на “Астън Вила”
Груув рок легендите от САЩ Clutch свирят в НДК в сряда
Кой е Fred again.. и защо Дара се обърна към него вчера на площада
Как постига Дара външния си вид
Световните медии за Дара - една дума се повтаря във всяка статия

Напишете дума/думи за търсене