Мира Добрева след комата: Има нещо, което в мен е различно

Мира Добрева

"Давам си сметка, че съм се променила. Има нещо, което в мен е различно. Много по-щастлива съм, защото сега осъзнавам същината на живота и виждам, че много малко време ни остава, за да обръщаме внимание на хората. Като мислим и правим лошо, и на другия не му е добре, но и на нас. По-смирена съм, сега не се ядосам за някакви неща. Жалко е, че човек трябва да преживее такова нещо, за да го осъзнае", каза в интервю за "Преди обед" по bTV Мира Добрева.

Миналата година дъщерята на Мира Добрева - Лора, шокира приятелите и последователите й в социалните мрежи, публикувайки пост, в който споделя, че майка й е изпаднала в "трудна житейска ситуация", която наложила спешна операция и поставянето й в медикаментозна кома. За щастие на всички, тв водещата успя да се възстанови, а днес не крие, че преживяването я е променило положително.

Тв водещата разказа за историите на две жени, чиято болка Мира до такава степен съпреживяла, че най-вероятно това е допринесло и за възникването на болестта й.

"Толкова беше тежко и силно това, което преживявах, пишейки. Като приключих, въздъхнах", сподели още Добрева.

Водещата и дъщеря й Лора разказаха, че са изключително близки и се стараят да се виждат възможно най-често. Те се чуват буквално всеки ден по телефона. И всичко си споделят. Самата Мира разкри, че в живота си има неща, които не е казвала на никого другиго, освен на дъщеря си Лора.

  • Ключови думи:
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Декемврийски ритуал, който привлича късмет за цялата година
Малки неща, които крадат енергията ни
Спасиха бебе, родено 410 грама
Новата тенис звезда Иван Иванов заведе гаджето си Джеси на биохотел в Алпите
Маги Джанаварова в коледна фотосесия с малката си дъщеря

Напишете дума/думи за търсене