И Крис Макаров от “Молец” се врече във вечна любов

Крис Макаров се ожени за дългогодишната си приятелка Християна.
СНИМКИ: СТОПКАДЪР

Само месец след сватбата на Юлиан Славчев от нашумялата група “Молец” във вечна любов се врече и другата половина на популярното дуо - Кристиян Макаров, по-известен като Крис. Двамата с любимата му - дългогодишната му приятелка Християна Кънчева, си казаха “да” на семпла церемония в гората.

Младоженецът не изневери на стила си и мина под венчилото с широк черен панталон и сако. Християна беше с нежна дълга бяла рокля с дантела.

Двамата са заедно от много години, а миналия август Крис Макаров ѝ направи предложение за брак. Щастливата новина двойката обяви със снимки в инстаграм, на които Християна показа годежния си пръстен. Всъщност булката участва в повечето клипове на “Молец” и е част от танцовия състав, който излиза заедно с тях по време на концертите им.

Тази година е повече от успешна за групата - музикантите не само вдигнаха две горски сватби, но и през май си тръгнаха с няколко отличия от годишните музикални награди на БГ радио. 

Двамата си казаха "да" насред природата.
Двамата си казаха "да" насред природата.

  • Ключови думи:
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Дженифър Анистън отново е обвързана
Брад Пит иска достъп до чатовете на Анджелина Джоли
Цветни комбинации, с които ще изглеждате по-изискани (видео)
Мария Бакалова гледа театралния дебют на Юлиан Костов в Лондон
90-годишният Далай Лама дари Георги Тошев със съвет: Дъждът е само начин да спреш
за малко

Напишете дума/думи за търсене