Коя жена е готвила мусака на Рачков, разказва сам той

Димитър Рачков подготвя спектакъл за любовта, секса, провалите, победите, абсурдите и надеждата. 
СНИМКА: НИКОЛАЙ ЛИТОВ

Кой е готвил мусака на Димитър Рачков, ще разкаже самият актьор в най-новия си спектакъл, посветен на личния му опит с нежния пол. Затова и го е нарекъл “Рачков и жените”.

В обичайния си шеговит стил той го определя като наръчник за оцеляване в тежкия сблъсък на мъжкия и женския свят с всички комедийни последици, които следват неизбежно. “Един спектакъл за любовта, секса, провалите, победите, абсурдите и надеждата, че рано или късно и най-заблуденият мъж ще намери своята половинка. Или поне някой да му сготви мусака…”

Съвсем доскоро в сериала “Всичко за сина ми” по БНТ зрителите гледаха Рачков в образа на стендъп комедиант. Но освен таланта си да разсмива, с който е популярен отдавна, там показа, че е много добър и в драматичните нюанси на героя си.

В новия си спектакъл Рачков ще разказва истински истории с жените в своя живот. Някои ще бъдат поукрасени, други - преувеличени и със сменени имена на главните действащи лица. Но не на всички.

Актьорът не е от хората, които обичат да афишират личния си живот. Но всички знаят, че първата му жена е актрисата и сценарист Христина Апостолова, от която е и единственото му дете - синът им Димитър. После имаше дългогодишна връзка с колежката си от “Господари на ефира” Мария Игнатова. През лятото на 2020-а се заговори, че новата му приятелка е плеймейтката Анита Димитрова, а есента тя често бе в публиката на шоуто “Като две капки вода”, което Рачков води. Разделиха се в началото на 2023-а, а в началото на тази година той и бившата адреналинка от “Господари на ефира” Виктория Кузманова обявиха за първи път, че са двойка.

Режисьор на “Рачков и жените” е Ивайло Христов, а сценарист - Иван Ангелов. Премиерата на спектакъла ще е на 26 май във Варна, след това актьорът ще го представи в София - на 28 май, в Бургас - на 3 юни, и в Пловдив - на 4 юни.

  • Ключови думи:
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Испания ще се оттегли от "Евровизия", ако Израел участва през 2026 г.
Тенис шампионът Иван май си хвана немско гадже
Различни планове за бъдещето развалили годежа на Нина Добрев и Шон Уайт
Деси Стоянова се завръща в bTV
Клаудия Шифър на 55 г. - играе табла по бански в Гърция, купи си футболен отбор

Напишете дума/думи за търсене