Доника Анчева представи колекцията си секси бански и римски сандали с платформа

Морето е най-подходящото място за показване на нова колекция бански и облекла за плажа според дизайнерката Доника Анчева. Тя представи идеите си близо до вълните, а красивите момичета, които бе избрала за това, не спряха да танцуват и да пръскат слънчево настроение.

Моделите дефилираха с голямо разнообразие от бански костюми, туники, кърпи за плаж, чанти, сандали и бижута, мъжки и дамски тениски. Дизайнерката сподели, че е създала моделите за дами, които искат да се чувстват, както удобно на плажа, така и да предизвикат внимание.

Цветовете, които е предпочела са актуалните за сезона пастелни нюанси на синьото, зеленото, индигото, жълтото, оранжевото, червеното. Разбира се присъства и бялото. Материите са естествени - лен, коприна и памук, а кройките са свободни, феерични, асиметрични, подчертаващи женския сексапил. Нестандартни гривни, колиета и обици допълват цялостната плажна визия.

Една от най-интересните хрумки на дизайнерката са сандалите - в черно и корал, с равна подметка и множество преплетени каишки, някои от тях в римски тип. Но по-осъвременен. Поводът за атрактивното ревю на Доника Анчева бе откриването на бутика Bedroom store by DIA на територията на самия Bedroom Beach, Слънчев бряг.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Мерил Стрийп за "Дяволът носи Прада 2": Имаше само един начин да се случи
Камерън Диас посрещна третото си дете на 53 години
Правят благотворителен търг с лични вещи на Матю Пери
Лили Иванова и още 14 звезди пеят без хонорар и буквално спасяват животи
Банкси. Битката да остане “скрит”

Напишете дума/думи за търсене