Фотограф блъсна Никол Кидман с колелото си

Холивудската актриса Никол Кидман, преживя странен инцидент в Ню Йорк - при връщането си в хотела , след ревю на Келвин Клайн в рамките на седмицата на модата, красавицата била съборена от фотограф велосипедист.

В резултат на "катастрофата" актрисата отлетяла на една страна, а велосипедистът паднал на земята. В крайна сметка се оказало, че неразумния колоездач е фотографът Карл У, който бързал, за да направи няколко кадъра именно на холивудската звезда.  Кидман била бясна заради инцидента и възнамерявала да съди папарака.

Веднага на мястото на инцидента пристигнали полицаи и линейка, а актрисата, само с една обувка, влязла в хотела си, където й била оказана лекарска помощ заради охлузвания.

Папаракът бил неутрализиран веднага от човек от охраната на хотел Карлайл, докато била изяснена самоличността му. По закон е забранено по тротоарите на Ню Йорк да се кара велосипед и  Карл У  ще бъде глобен за това нарушение.

 

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Аня Пенчева в очакване на Ал Бано
Фреди Меркюри бил сексуално малтретиран от учител в пансион
Най-горещото лято за Азис - сам на морето, но с нов
дом и нова  любов
И след смъртта си Армани контролира как да продадат модната му империя

Напишете дума/думи за търсене