Селена си намери ново гадже

Според информация на вестник Sun Селена Гомес е преспала тайно със солиста на британската група UNION J, красавецът Джордж Шели.

21-годишната Дисни звезда се стреми да се издигне в очите на феновете си, като замени проблемния си канадски приятел с нескандалния Джордж, който нашумя около X Factor миналата година.
Селена помолила мениджъра си да покани Шели на концерта й в Португалия, който се състоя миналата седмица. След шоуто Гомес устроила частно парти с своята хотелска стая в Лисабон. Източник, близък до нея и цитиран от Sun, разказва: „Тя покани всички момчета от групата и няколко свои приятели в хотелската си стая, където всички пееха и танцуваха. Селена и Джордж бяха неразделни през цялата вечер и всички останали разбраха, че трябва да ги оставят насаме. В 2 през нощта те напуснаха стаята, за да могат Селена и Джордж да останат насаме".

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Ейса призна: Григор ме сваля от години
Радина Кърджилова и Деян Донков се събраха, но само за 4 дни
Бременна ли е отново Ивет Лалова? (Снимки)
Зеленски отмени 1 юни като Ден на детето
Креативната директорка на „Диор" напусна марката след бляскаво ревю в Рим

Напишете дума/думи за търсене