Кой пее най-хубаво за Коледа? От Изпратено от фен Видеото се зарежда... Кой казва, че животните не усещат празника?! Ето ви няколко дуета, квартета и други "тети", изпратени от фен.Как е коледното настроение сега? Enter & Enjoy! Ключови думи: Коледа животни песен клип Коментари (0) Откажи отговора Вашият коментар Име* Коментар* Публикуване ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ Дара показа задкулисни снимки от музикалните награди в Гърция Мъжки тенденции, които някога са били смятани за скандални Изненада! Младите пак запалени от настолните игри - пред екрана е вредно и самотно Кралски шивач в Мароко ушил роклята байрак на княгиня Калина Ледена вода в жегата? Внимавайте, може да ви навреди
Коментари (0)
Вашият коментар