“Юнайтед” маха Бербатов

Димитър Бербатов (вдясно) е най-скъпият провал в историята на “Манчестър Юнайтед” и ще бъде продаден още през лятото, твърди вестник “Сънди мирър”.

"Манчестър Юнайтед" ще продаде Димитър Бербатов през лятото в най-мащабната чистка в ерата на сър Алекс Фъргюсън, научихме от trud.bg. Вестник "Сънди мирър" твърди, че българският нападател оглавява черния списък, чиято обща цена е 80 милиона лири (89 млн. евро).

"След 18 месеца Фъргюсън най-накрая загуби търпение към струващия 30,75 милиона лири Бербатов", пише журналистът Саймън Мълък.

Останалите на сергията ще бъдат Неманя Видич, Нани, Андерсон и Зоран Тошич. За последно сър Алекс освободи толкова звезди през 1995 г. - Пол Инс, Андрей Канчелскис и Марк Хюз.

"Бербатов е най-скъпият провал в историята на "Юнайтед" - пише още "Сънди мирър". - Българинът има само 20 гола в 66 мача. Раздялата с Бербатов ще позволи да бъде привлечен Карим Бензема, който отпадна, и е цел на Фъргюсън."

Вестникът цитира анонимен източник, който работи в клуба: "Четиримата халфове получиха много критики след загубата от "Лийдс". Но най-голямото разочарование бе Бербатов. Хората казват, че имал фантастично докосване на топката. И безспорно е така. Но играта в играта трябва да си гладен и да работиш. Бербатов просто не тича достатъчно."

Нападателят не попадна в групата при 1:1 на "Юнайтед". Официалата информация е - контузен в коляното и може би най-накрая ще се наложи операция!

Още спорт на www.trud.bg

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Испания ще се оттегли от "Евровизия", ако Израел участва през 2026 г.
Тенис шампионът Иван май си хвана немско гадже
Различни планове за бъдещето развалили годежа на Нина Добрев и Шон Уайт
Деси Стоянова се завръща в bTV
Клаудия Шифър на 55 г. - играе табла по бански в Гърция, купи си футболен отбор

Напишете дума/думи за търсене