Нов запис от линейката след смъртта на Майкъл

Запис от момента, когато медиците в линейката за първи път обявяват смъртта на Майкъл Джексън, излезе в интернет. Гласът от записа вероятно е на медик, който се обажда в университетската болница в Санта Моника, където карат пациента. Записът може да бъде използван като ново доказателство в процеса срещу д-р Конрад Мъри, обвинен в непредумишленото убийство на великия музикант.

"Пациентът е Майкъл Джексън, поп звездата. Няма пулс, няма дишане. Не реагира. Опитахме да го съживим. Неуспешно. Направихме всичко, което можехме. Ще пристигнем до пет минути. Не изглежда добре. Не изглежда добре" - казва гласът.

Ако записът е автентичен, той ще е много важен в процеса за смъртта на Майкъл Джексън, защото противоречи на времевото представяне на събитията от д-р Мъри. Той твърдеше, че певецът още е имал пулс и е бил топъл, когато го е поставил в линейката.

Записът ще даде доказателство на прокурора, че д-р Мъри всъщност е оставил Майкъл Джексън сам повече от час, след като му е дал силното седиращо лекарство Пропофол. Това категорично е проява на небрежност.

Записът се появи в уебфорум на служителите, работещи в линейки. Говорител на службата каза, че не може да потвърди дали гласът е на някой от служителите им. Той заяви, че е възможно, но в тяхната практика не е прието да се посочва името на пациента.

Видеото се зарежда...
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Какво очаква зодиите през месец май?
Как най-правилно да изберем възглавница
7 неща, които мъдрата жена никога не изисква от мъжа
8-седмична диета облекчава  симптомите  на артрит
Уилям и Кейт празнуват 14 години брак

Напишете дума/думи за търсене