Проф. Вучков: Моят живот с Диана е един домашен театър, много е ревнива

 „Няма по-велико явление от любовта на този свят. Мислех, че това са децата, но те са неин плод“, заяви проф. Юлиян Вучков пред Нова телевизия.

Той бил във възторг от 7-годишната си връзка и споделената си любов със своята половинка Диана Душкова. Това му отваря очите и за нов поглед към хората. „Веднага мога да позная една жена кога е любена и кога не е любена. На улицата като я видя - тя свети“, сподели той.

Диана, обаче, е доста ревнива жена и много се дразни, когато хората спират професора по улицата. „Аз не мога да не обърна внимание на хората. Всеки втори човек ме спира, иска да говорим, иска автограф“, каза той.

„Моят живот с нея е един домашен театър. Ние имитираме с нея общи приятели, политици. Едно и също нещо харесваме, едно и също нещо не харесваме“, разказа още Вучков.

По отношение на това какво не харесва в половинката си, той заяви: „Много са неблагодарни българските жени. Звезди да им свалиш от небето, пак са неблагодарни. Но това пък тя го изкупва с огромната си култура“.

„Обичайте се, защото без любов няма живот“, призова на изпроводяк популярният анализатор

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Воайорството - добро ли е за секса?
Последният папа и краят на света
Меган Маркъл призна за проблеми в брака с Хари
Прилагането на две дози ваксина в една и съща ръка засилва имунния отговор
Зад кулисите с “Тайният оркестър”

Напишете дума/думи за търсене