Маша показа елхата и подаръците от Гришо

Приятелката на Григор Димитров – Мария Шарапова показа украсената коледна елха и подаръците около нея. Рускинята призна, че е много щастлива, защото е посрещнала Коледа в домашна обстановка.

„Миналата година посрещнахме Коледа в самолета. Тази година не мога да опиша колко съм щастлива, че на празника съм в тази уютна и приятна атмосфера”, написа Шарапова под снимката в Инстаграм.

Българският тенисист беше изловен от американски фотографи докато върви по улиците на Лос Анджелис, хванат за ръка с приятелката си Мария Шарапова.

Двамата са снимани след посещение на кафене „Intelligentsia“, където са се спрели по време на разходката си. Гришо предизвиква модните критици със суичър с къс ръкав, облечен върху блуза с дълги ръкави. Освен това е с шал на врата.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Бременна ли е отново Джорджина?
Световноизвестният дизайнер Кристиан Лубутен гостува на Симеон II в Царска Бистрица
Разтърсващата история на жената, която закъсня с 10 минути и избегна смъртта
Енрике Иглесиас избра “Молец” да  го подгряват в София
Тони Димитрова получи на сцената специална тениска

Напишете дума/думи за търсене