Чарлийз Терон иска бебе от Шон Пен

Чарлийз Терон заяви, че иска бебе от годеника си Шон Пен.

39-годишната актриса вече има син на 3 години – Джаксън, когото тя осинови още преди връзката си с Шон. Сега тя иска да внесе още любов в семейството като роди бебе на 54-годишния актьор, пише БГНЕС.

В интервю за италианско списание наскоро Чарлийз сподели колко много иска да има деца. От началото на връзката си с Шон красавицата твърди, че никога не е била по-щастлива, макар да не обича да дава коментари за любовта, която споделят.

"Чувствам се по-щастлива, по-мъдра и определено повече в мир със себе си. Но не бих искала нещата да останат така завинаги. Харесва ми да се променям и да се развивам", заяви актрисата.

Очаква се двойката да сключи брак това лято. Това ще е първият сключен брак за Чарлийз и трети за Шон, който преди е бил женен за Мадона и Робин Райт, от която има син и дъщеря.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Испания ще се оттегли от "Евровизия", ако Израел участва през 2026 г.
Тенис шампионът Иван май си хвана немско гадже
Различни планове за бъдещето развалили годежа на Нина Добрев и Шон Уайт
Деси Стоянова се завръща в bTV
Клаудия Шифър на 55 г. - играе табла по бански в Гърция, купи си футболен отбор

Напишете дума/думи за търсене