Истина или лъжа: Елен Колева хвърлила око на Петко Димитров

ЖЪЛТИНИТЕ

Елен Колева била наточила любовната си секира и решила да заплени бизнесмена Петко Димитров, пишат жълти издания. Двамата участват в риалити формата по Нова тв “И аз го мога”. Заради репетициите се налагало да прекарват доста време заедно и Елен започнала настойчиво да го ухажва. От известно време актрисата няма връзка и се надявала ловко да отмъкне Петко от половинката му Яна.

Лъжа е, отрече клюкарските писания Елен Колева.

И с чувство за хумор актрисата добави: “Преследвам го денонощно, от сутрин до късни доби седя пред дома му! Даже съм наела и детективска фирма да ми помага в следенето. Помолих го да ме наеме като чистачка в заведението му, за да съм по-близо до него”. А за пишещите в жълтите издания, които не долавят духовития ѝ коментар, отрече, че нищо от твърденията, свързани с “Елен задява Петко”, не е вярно.

Актрисата няма никакви апетити към бизнесмена, така че няма опасност да развали отношенията му с красивата Яна, с която имат малък син. (24часа)

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Испания ще се оттегли от "Евровизия", ако Израел участва през 2026 г.
Тенис шампионът Иван май си хвана немско гадже
Различни планове за бъдещето развалили годежа на Нина Добрев и Шон Уайт
Деси Стоянова се завръща в bTV
Клаудия Шифър на 55 г. - играе табла по бански в Гърция, купи си футболен отбор

Напишете дума/думи за търсене