Никол Станкулова най-сетне намерила мъжа до себе си

Кадър: Нова тв.

Никол Станкулова обяви в предаването "Комбина" по Нова тв: "Намерила съм човека до себе си".

Няма нищо лошо да има състезателна нотка между нас. Всеки от нас трябва да се стреми да се развива. Това заяви синоптичката Деси Банова. "И двете имаме много странични ангажименти, но се разбираме страшно добре, изключително отзивчиви сме", продължи тя.

"Аз съм човекът гаф. Обстоятелствата при мен винаги предпоставят нещо да се обърка", коментира от своя страна Никол Станкулова. "Имах много голяма нужда да правя и нещо различно, в което да изразявам идеите си, затова и започнах собствена рубрика", коментира синоптичката.

"Получих покана да участвам в една конференция за времето на ООН, която промени моята мотивация за работа. На тази конференция присъстваха лидерите на 128 държави, начело с Барак Обама. Непосредствено до мен стоеше и Леонардо ди Каприо, което беше шокиращо за мен", разкри Деси Банова.

"Участниците в Биг Брадър бяха учудени от неща, които знам. За мен обаче това беше нормално, защото аз си мисля, че тези неща трябва да се знаят само от обща култура", обяви Никол Станкулова. 

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Васил Терзиев - кметът, който иска усмихнати софиянци
Шакира обмисляла да се оттегли от музиката
Люис Хамилтън наруши мълчанието си за връзката с Ким Кардашян
Кирил Петков изпрати абитуриентка (Снимки)
Крис Норман се връща за три концерта у нас

Напишете дума/думи за търсене