Уди Алън всяка нощ планира перфектното убийство

Уди Алън се приспива, планирайки перфектното убийство."Изучил съм всичко за престъпленията и по-специално - за убийството. Темата ме интересуваше още като дете. По онова време се вълнувах основно от три неща: баскетбол, фокуси и престъпления", разказва 79-годишният режисьор.

"Знам имената на всички гангстери, на всички убийци. Знам всичко за тях, ама наистина всичко - прякорите им, в кой затвор са лежали, по колко години и за какво. Научих всичко това от филмите на Хичкок и книгите за престъпници, на които съм голям фен", добавя той, цитиран  от БГНЕС.

"Никога не съм убивал. Не, че не ми се е искало да убия разни хора. Но никога не съм го мислел сериозно. Често нощем в леглото планирам перфектното убийство, което е невъзможно да бъде разкрито. Това ми е нещо като хоби. Успокоява ми нервите и ми помага да заспя", казва още Уди Алън.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Тейлър Суифт иска от правителството на САЩ да блокира търговската марка „Swift Home”
"Гласът на България" започва предварителните кастинги за новия сезон
Какво да облечем за Свети Валентин
Любовта и близостта: усилва ли връзката Свети Валентин
Бум на сватбите за Деня на влюбените

Напишете дума/думи за търсене