Пол Уесли от “Дневниците на вампира” е в София

На снимката горе - Елена Кисьова, фенка на актьора, си прави селфи с него.

Един от тримата главни актьори от “Дневниците на вампира” - Пол Уесли, е в България, съобщиха негови фенове във фейсбук страниците на сериала.

Това потвърди Елена Кисьова, която е почитателка на актьора. Момичето си направи селфи с Уесли в сряда следобед, когато той кацна на летище София от Париж.

На летището Уесли е неразпознаваем - минава през новия терминал топло облечен с анорак, джинси, бейзболна шапка и със зелена раница на гърба. Сам си носи и черния куфар. На терминала го е чакала руса жена, държейки лист с името му. Всъщност именно от надписа присъстващите разпознават американския актьор от полски произход. Той е у нас за снимките на комедията The Late Bloomer (“Късен пубертет”), писа американският сайт за киноновини thewrap.com. Според изданието снимките на филма ще продължат до 5 септември. Най-вероятно те са в студиата на “Ню Бояна филм”.

Сюжетът е за възрастен мъж, който след успешното отстраняване на доброкачествен тумор преживява всички промени и последици от пубертета за период от три седмици. (24часа)

Пол Уесли на летище София
Пол Уесли на летище София
ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Радина Боршош ще става майка за първи път
Орлин Горанов отпразнува 35 години от сватбата
Филм с последните думи на дете в Газа не успя да победи във Венеция
Софи Търнър ще изиграе Лара Крофт в нов сериал
Елизабет Хърли се сбогува с Армани и показа, че и на 60 години може да е секси

Напишете дума/думи за търсене